Sepet

300 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 30 TL indirim kuponu için "orgucomtr"

Sevimli Amigurumi Dinozor Anahtarlık

Sevimli Amigurumi Dinozor Anahtarlık
Satıcı : amigurumidoll22
En Geç 22-05-2024 Çarşamba kargoda
85,00 TL
Vergiler Hariç: 85,00 TL

Mevcut Seçenekler:

Minik dinozor dostunuz, özel pamuk iplikle örülerek hayat buldu! Amigurumi Dinozor Anahtarlık, sevimli tasarımı ve dayanıklı malzeme kullanımıyla öne çıkıyor.

Ürün Özellikleri:

  • • El Yapımı Zarafet: Her biri özenle el yapımı, minik dinozorunuzun eşsizliğini vurgular.
  • • Kilitli Göz Detayı: Asla sökülme ve kopma olmayan kilitli göz kullanılmıştır.
  • • Hijyenik Dolgu: Boncuk elyaf ile doldurulmuş, bakteri üretimine izin vermez.
  • • Kolay Temizlik: Kirlendiğinde rahatlıkla makinede 30 derecede yıkanabilir.
  • • Sevimli ve Taşınabilir: Anahtarlarınıza, çantanıza veya cüzdanınıza ekleyerek stilinizi tamamlayın.

Bu Amigurumi Dinozor Anahtarlık, sevimli tasarımı ve pratik kullanımıyla her yaştan insanın favorisi olmaya aday. Hem çocuklar hem de yetişkinler için harika bir hediye seçeneği! Şimdi sevimli dinozorunuzla tarzınızı kişiselleştirin!

CAYMA(İADE) HAKKI;

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir.

Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde satıcı mağazaya’a faks, e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.

Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün satıcı mağazaya'a gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur.

Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI' ya iade edilir.

Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez.

Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz.

Her türlü yazılım ve programlar, sarf malzemeleri (Çizgi taşı, İşaret Kalemi v. b) ve cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir.

Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder.Gerekli Durumlarda alıcı, mağaza (satıcı)'ya ulaşamaması durumunda, Orgu.com.tr ile iletişime geçerek gerekli destek alabilir.
Softomi