Sepet

300 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 30 TL indirim kuponu için "orgucomtr"

Organik İplerden Amigurumi Kelebek

Organik İplerden Amigurumi Kelebek
Satıcı : Betamigutumi
En Geç 20-05-2024 Pazartesi kargoda
130,00 TL
Vergiler Hariç: 130,00 TL

Evlerinizi süsleyen ve sevgi dolu bir atmosfer yaratan: Organik iplerden örülmüş, 30 derecede yıkanabilir Amigurumi Kelebek! Bu eğlenceli ve zarif amigurumi, çocukların ve yetişkinlerin keyifle oynayabileceği özel bir tasarım.

Özellikler:

  • • Organik İpler: Doğadan ilham alarak hazırlanan bu kelebek, organik iplerle örülmüştür.
  • • Yıkanabilir Tasarım: 30 derecede yıkanabilir olması, uzun ömürlü ve hijyenik bir kullanım sağlar.
  • • Çıngırağı İle Oyun Zenginliği: İçinde bulunan çıngırak, oyuncak daha eğlenceli hale getirir ve duyusal deneyimi artırır.
  • • 22 cm Boyutunda: Taşıması kolay, 22 cm boyundaki bu amigurumi, her yere eşlik edebilecek ideal bir ölçüye sahiptir.
  • • Eğlenceli ve Sevimli: Canlı renkleri ve sevimli tasarımı ile çocukların ve yetişkinlerin ilgisini çeker.

Bu organik amigurumi kelebek, doğayla uyumlu tasarımı ve eğlenceli detaylarıyla sevdikleriniz için mükemmel bir hediye seçeneğidir. Şimdi sevgiyi ve doğanın güzelliğini evinize getirin!

CAYMA(İADE) HAKKI;

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir.

Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde satıcı mağazaya’a faks, e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.

Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün satıcı mağazaya'a gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur.

Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI' ya iade edilir.

Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez.

Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz.

Her türlü yazılım ve programlar, sarf malzemeleri (Çizgi taşı, İşaret Kalemi v. b) ve cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir.

Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder.Gerekli Durumlarda alıcı, mağaza (satıcı)'ya ulaşamaması durumunda, Orgu.com.tr ile iletişime geçerek gerekli destek alabilir.
Softomi