Sepet

300 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 30 TL indirim kuponu için "orgucomtr"

Kağıt İp Astarlı El Yapımı Sırt Çantası

Kağıt İp Astarlı El Yapımı Sırt Çantası
En Geç 27-07-2024 Cumartesi kargoda
500,00 TL
Vergiler Hariç: 500,00 TL

Günlük şıklığınızı tamamlayacak mükemmel bir seçenek arıyorsanız, Kağıt İp Astarlı El Yapımı Sırt Çantamız tam size göre! Usta eller tarafından özenle hazırlanan bu harika çanta, her yaşa ve her stile uyum sağlayan özgün bir tasarıma sahiptir.

Özellikler:

  • • El Yapımı Zarafet: Ustalarımızın özenle işlediği her bir detay, çantanızın özel ve zarif olmasını sağlar.
  • • Her Zaman Şık: Gündüzden geceye, her an şıklığınızı taşımanız için tasarlanan bu çanta, her kıyafetle uyum sağlar.
  • • Sağlam ve Dayanıklı: Kağıt ip malzemesi, çantanızı güçlü kılar, böylece uzun ömürlü bir kullanım sunar.
  • • Ayrı Cebi İle Pratiklik: İçindeki ayrı cep, eşyalarınızı düzenli tutmanıza yardımcı olur ve pratik bir kullanım sunar.

Bu el yapımı sırt çantası, stilinizi ifade etmek ve günün her anında şıklığınızı korumak isteyenler için ideal bir tercihtir. Şimdi bu eşsiz çantayı keşfedin ve tarzınıza benzersiz bir dokunuş katın!

CAYMA(İADE) HAKKI;

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir.

Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde satıcı mağazaya’a faks, e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.

Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün satıcı mağazaya'a gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur.

Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI' ya iade edilir.

Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez.

Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz.

Her türlü yazılım ve programlar, sarf malzemeleri (Çizgi taşı, İşaret Kalemi v. b) ve cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir.

Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder.Gerekli Durumlarda alıcı, mağaza (satıcı)'ya ulaşamaması durumunda, Orgu.com.tr ile iletişime geçerek gerekli destek alabilir.
Softomi