Sepet

300 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 30 TL indirim kuponu için "orgucomtr"

Kırmızı Makrome Kalp Çanta

% 20
Kırmızı Makrome Kalp Çanta
Satıcı : Witch's Macrame
En Geç 04-06-2024 Salı kargoda
150,00 TL
120,00 TL
Vergiler Hariç: 120,00 TL

Kalbinizde taşıdığınız sevgiyi yansıtan bir aksesuar: Kırmızı Makrome Kalp Çanta! Bu naif ve zarif çanta, kırmızı rengi ve kalp deseniyle öne çıkarak sevimli bir şıklık sunuyor.

Özellikler:

  • • Makrome Kalp Tasarımı: Her bir detayı özenle işlenmiş, makrome tekniğiyle tasarlanmış benzersiz bir kalp deseni.
  • • Kırmızı Renk: Aşkın ve tutkunun simgesi kırmızı rengiyle romantik bir hava katın.
  • • Naif ve Şık: Zarif tasarımı, çantanızı taşırken sadece şıklık değil, aynı zamanda naif bir hava da sunar.
  • • Kullanışlı Boyut: Günlük kullanıma uygun, taşıması kolay ve pratik bir boyut.
  • El Yapımı Detaylar: Her biri el emeğiyle hazırlanan detaylar, çantanıza özgün bir karakter katar.

Bu kırmızı makrome kalp çanta, sevgi ve zarafetin birleşimini taşıyarak günlük stilinize romantik bir dokunuş ekler. Şimdi sevimli ve şık çantanızı keşfedin!

CAYMA(İADE) HAKKI;

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir.

Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde satıcı mağazaya’a faks, e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.

Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün satıcı mağazaya'a gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur.

Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI' ya iade edilir.

Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez.

Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz.

Her türlü yazılım ve programlar, sarf malzemeleri (Çizgi taşı, İşaret Kalemi v. b) ve cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir.

Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder.Gerekli Durumlarda alıcı, mağaza (satıcı)'ya ulaşamaması durumunda, Orgu.com.tr ile iletişime geçerek gerekli destek alabilir.
Softomi