Sepet

300 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 30 TL indirim kuponu için "orgucomtr"

Krem Rengi Makrome Telefon Çantası

Tükeniyor% 16
Krem Rengi Makrome Telefon Çantası
Satıcı : Witch's Macrame
En Geç 01-06-2024 Cumartesi kargoda
190,00 TL
160,00 TL
Vergiler Hariç: 160,00 TL

Sadelik ve zarafetin mükemmel buluşması: Krem Rengi Makrome Telefon Çantası! Bu el yapımı makrome çanta, telefonunuzu taşırken şıklığınızı tamamlayacak doğal bir aksesuar olarak tasarlandı.

Özellikler:

  • • El Yapımı Makrome: Her bir detayı özenle işlenmiş, doğal malzemeden elde üretilmiş zarif bir çanta.
  • • Krem Rengi: Krem rengi tonuyla günlük kullanımda şıklığı yakalayın.
  • • Telefon Çantası: İç tasarımı telefonunuzun güvenli ve şık bir şekilde taşınması için özel olarak hazırlandı.
  • • Dayanıklı ve Hafif: Kullanışlılık düşünülerek tasarlanan hafif yapısı, günlük hayatta rahatça kullanım sağlar.
  • • Bohem Stil: Makrome dokusu ve renk tonuyla bohem tarza uygun bir çanta.

Bu makrome telefon çantası, sade ve şık tasarımıyla günlük yaşamınıza zarafet katarken, telefonunuzu güvenle taşımanızı sağlar. Şimdi doğanın güzelliğini taşıyan bu çantayı keşfedin!

CAYMA(İADE) HAKKI;

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir.

Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde satıcı mağazaya’a faks, e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.

Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün satıcı mağazaya'a gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur.

Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI' ya iade edilir.

Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez.

Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz.

Her türlü yazılım ve programlar, sarf malzemeleri (Çizgi taşı, İşaret Kalemi v. b) ve cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir.

Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder.Gerekli Durumlarda alıcı, mağaza (satıcı)'ya ulaşamaması durumunda, Orgu.com.tr ile iletişime geçerek gerekli destek alabilir.
Softomi