Sepet

300 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 30 TL indirim kuponu için "orgucomtr"

Şirin Kaplumbağa - %100 Koton ve El Yapımı

Şirin Kaplumbağa - %100 Koton ve El Yapımı
Satıcı : Sebos_Toys
En Geç 27-05-2024 Pazartesi kargoda
260,00 TL
Vergiler Hariç: 260,00 TL

Şirin Kaplumbağa, doğal %100 koton iplik kullanılarak özenle üretilmiş sevimli bir el yapımı oyuncaktır. İç malzemesinde kullanılan boncuk elyaf, yumuşak ve sağlıklı bir dokunuş sunar.

Bu şirin kaplumbağa, kilitli gözlerle donatılmıştır, bu sayede güvenli bir oyun arkadaşıdır ve gözleri asla çıkarılamaz. Dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanım için uygundur.

Yıkanabilir özelliği sayesinde temizliği kolaydır, böylece çocuğunuzun favori oyuncaklarından biri olabilir. El emeği ve organik malzemelerle üretilen bu oyuncak, çocuğunuzun güvenliği ve mutluluğu düşünülerek tasarlanmıştır.

Farklı renk seçenekleriyle kişiye özel olarak üretilen bu şirin kaplumbağa, çocuğunuz için eğlenceli bir oyun arkadaşı ve sevgili bir hediye seçeneğidir.

Ürün Özellikleri
İçerikPamuk
RenkÇok Renkli

CAYMA(İADE) HAKKI;

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir.

Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde satıcı mağazaya’a faks, e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.

Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün satıcı mağazaya'a gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur.

Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI' ya iade edilir.

Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez.

Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz.

Her türlü yazılım ve programlar, sarf malzemeleri (Çizgi taşı, İşaret Kalemi v. b) ve cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir.

Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder.Gerekli Durumlarda alıcı, mağaza (satıcı)'ya ulaşamaması durumunda, Orgu.com.tr ile iletişime geçerek gerekli destek alabilir.
Softomi