Sepet

300 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 30 TL indirim kuponu için "orgucomtr"

Sarı El Örgüsü Supla Takımı - 6 Adet

Kargo Bedava
Sarı El Örgüsü Supla Takımı - 6 Adet
Satıcı : Renkli dünyam
En Geç 16-07-2024 Salı kargoda
495,00 TL
Vergiler Hariç: 495,00 TL

  • Supla Takımı, özel günlerinize ve sofralarınıza zarafet katmak için tasarlanmış bir el yapımı üründür. Polyester makrome ipten örülen bu şık takım, leke tutmaz ve yıkanabilir özelliklere sahiptir, uzun süre dayanıklılık sunar.

    Bu özel takım, 6 adet şık sarı supladan oluşur ve her suplanın ebatı 21x32 cm'dir. Ürün, el yapımı özelliğiyle her bir detayı özenle işlenmiştir, sofralarınıza benzersiz bir dokunuş ekler.

    Sarı renk, sıcak bir atmosfer yaratmak için idealdir. Ayrıca, istediğiniz renkte sipariş üzerine örülebilir, böylece kişiselleştirilmiş bir deneyim yaşayabilirsiniz.

    Supla Takımı ile özel anlarınıza zarafet katın. Şimdi sipariş verin ve kaliteyle şıklığı bir araya getirin.

Ürün Özellikleri
RenkSarı

CAYMA(İADE) HAKKI;

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir.

Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde satıcı mağazaya’a faks, e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.

Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün satıcı mağazaya'a gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur.

Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI' ya iade edilir.

Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez.

Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz.

Her türlü yazılım ve programlar, sarf malzemeleri (Çizgi taşı, İşaret Kalemi v. b) ve cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir.

Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder.Gerekli Durumlarda alıcı, mağaza (satıcı)'ya ulaşamaması durumunda, Orgu.com.tr ile iletişime geçerek gerekli destek alabilir.
Softomi