Sepet

300 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 30 TL indirim kuponu için "orgucomtr"

Kiraz Desenli Runner Supla Seti

% 10
Kiraz Desenli Runner Supla Seti
Satıcı : Supla Market
En Geç 20-05-2024 Pazartesi kargoda
500,00 TL
450,00 TL
Vergiler Hariç: 450,00 TL

Kiraz Desenli Runner Supla Seti ile Yemek Masanıza Bahar Havası Katın

Şık ve modern kiraz desenli runner supla seti ile yemek masanıza bahar havası getirin. Bu set, birbirini tamamlayan 6 adet supla ve 1 adet runnerdan oluşuyor. Suplalar yüksek kaliteli pamuktan üretilmiş olup su geçirmez özelliktedir. Runner ise keten kumaştan yapılmış ve makinede yıkanabilir.

Farklı renk ve desen seçenekleri ile sunulan supla seti, yemek davetleri, özel günler ve günlük kullanım için ideal bir tercihtir.


Supla Setinin Avantajları:

  • Yemek masasına zarif bir dokunuş katar.
  • Su geçirmez, bu nedenle temizlenmesi kolaydır.
  • Makinede yıkanabilir, bakımı pratiktir.
  • Farklı renk ve desen seçenekleri sunar, masanıza uygun bir set seçebilirsiniz.
  • Bahar havasını yemek masasınıza taşır.

Supla Setini Nasıl Kullanabilirsiniz?

  1. Suplaları yemek masasının üzerine yerleştirin.
  2. Runner'ı suplaların üzerine düzgünce yerleştirin.
  3. Yemeklerinizi servis edin ve keyfini çıkarın!

Supla Setini Hemen Satın Alın!

Stoklarla sınırlı olan bu şık supla setini hemen satın alın ve yemek masanıza bahar havası katın!

CAYMA(İADE) HAKKI;

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir.

Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde satıcı mağazaya’a faks, e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.

Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün satıcı mağazaya'a gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur.

Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI' ya iade edilir.

Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez.

Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz.

Her türlü yazılım ve programlar, sarf malzemeleri (Çizgi taşı, İşaret Kalemi v. b) ve cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir.

Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder.Gerekli Durumlarda alıcı, mağaza (satıcı)'ya ulaşamaması durumunda, Orgu.com.tr ile iletişime geçerek gerekli destek alabilir.
Softomi