Sepet

300 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 30 TL indirim kuponu için "orgucomtr"

Kurabiye Ev Ahşap Dekoratif Kutu

Kurabiye Ev Ahşap Dekoratif Kutu
En Geç 20-05-2024 Pazartesi kargoda
310,00 TL
Vergiler Hariç: 310,00 TL

Evdeki tatların büyülü dünyasını yansıtan özel bir dekoratif parça: Kurabiye Ev Dekoratif Ahşap Kutu!

Özellikler:

  • • Doğal Ahşap Malzeme: Ürün tamamen doğal ahşaptan yapılmıştır, doğal bir zarafet sunar.
  • • Açılıp Kapanabilir Kapaklar: Kolay erişim sağlayan kapaklar, içindeki büyülü dokuyu gözler önüne serer.
  • • Çok Amaçlı Kullanım: İçine led mum koyarak ambiyans yaratabilir veya sadece dekoratif bir öğe olarak kullanabilirsiniz.
  • • El Boyaması Detaylar: Tamamı el boyaması olan bu kutu, özenle tasarlanmış detayları ile öne çıkar.
  • • Geniş Ölçüler: 20x25 cm ölçüleri, çeşitli dekoratif amaçlar için idealdir.

Bu ahşap kutu, evinizin atmosferine zarif bir dokunuş katarak görsel bir şölen sunar. Şimdi bu benzersiz kutu ile evinizin dekorasyonunu zenginleştirin!

CAYMA(İADE) HAKKI;

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir.

Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde satıcı mağazaya’a faks, e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.

Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün satıcı mağazaya'a gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur.

Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI' ya iade edilir.

Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez.

Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz.

Her türlü yazılım ve programlar, sarf malzemeleri (Çizgi taşı, İşaret Kalemi v. b) ve cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir.

Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder.Gerekli Durumlarda alıcı, mağaza (satıcı)'ya ulaşamaması durumunda, Orgu.com.tr ile iletişime geçerek gerekli destek alabilir.
Softomi