Sepet

300 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 30 TL indirim kuponu için "orgucomtr"

Doğal Bambu Yılbaşı Kapı Çelengi

Doğal Bambu Yılbaşı Kapı Çelengi
En Geç 22-05-2024 Çarşamba kargoda
350,00 TL
Vergiler Hariç: 350,00 TL

Sıcak bir karşılama ve yılbaşı büyüsü kapınıza gelsin! Doğal Bambu Çelenk üzerine özel olarak hazırlanan bu Yılbaşı Kapı Çelengi, evinize ve misafirlerinize mutluluk getirecek.

Özellikler:

  • • Doğal Bambu Çeleng: Doğanın güzelliklerinden ilham alınan bu çelenk, odanıza sıcaklık katmak için ideal.
  • • 30 cm Çapında: Tam ölçüsüyle dikkat çeken bu çelenk, kapınızı zarifçe süsler.
  • Asılabilir Tasarım: Kolay asılabilir yapısı, kapınıza ya da istediğiniz herhangi bir yere mükemmel bir şekilde uyum sağlar.
  • • Yılbaşı Büyüsü: Renkleri ve detaylarıyla yılbaşı ruhunu evinize taşır.

Bu doğal bambu çelenk, sadece kapınızı süslemekle kalmaz, aynı zamanda evinize hoş bir atmosfer katar. Yılbaşı için özel tasarlanmış bu çelengi hemen keşfedin ve evinize özel bir dokunuş ekleyin!

CAYMA(İADE) HAKKI;

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir.

Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde satıcı mağazaya’a faks, e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.

Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün satıcı mağazaya'a gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur.

Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI' ya iade edilir.

Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez.

Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz.

Her türlü yazılım ve programlar, sarf malzemeleri (Çizgi taşı, İşaret Kalemi v. b) ve cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir.

Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder.Gerekli Durumlarda alıcı, mağaza (satıcı)'ya ulaşamaması durumunda, Orgu.com.tr ile iletişime geçerek gerekli destek alabilir.
Softomi