Sepet

300 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 30 TL indirim kuponu için "orgucomtr"

Siyah Gri Çanta

Tükeniyor% 52
Siyah Gri Çanta
Satıcı : MaryaDesign
En Geç 27-05-2024 Pazartesi kargoda
485,30 TL
233,80 TL
Vergiler Hariç: 233,80 TL

Şıklığı ve zarafeti bir araya getiren Siyah Gri Çanta, nefis el işçiliği ile özel bir dokunuşla hazırlandı. Sevgiyle örülen bu çanta, polyester makrome ip kullanılarak özenle tasarlandı.

• Özellikler:

  • Boyut: 22 cm x 19 cm
  • İp Boyutu: 108 cm
  • İç Derinlik: 14 cm

• Ürün Detayları:

  • Elde örülen çanta, temiz el işçiliğiyle şekillendirildi.
  • Polyester makrome ip kullanılarak kaliteli malzemelerle üretildi.
  • Yıkanabilir özelliği sayesinde uzun süre temiz ve şık kalır.
  • Nemli tülbent yardımıyla kolayca ütülenebilir.

• Özel Talepler:


İstenilen renk ve boyutlarda özel olarak tasarlanabilir.

Siz de Siyah Gri Çanta ile tarzınızı tamamlayın, şıklığınıza şıklık katın!

CAYMA(İADE) HAKKI;

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir.

Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde satıcı mağazaya’a faks, e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.

Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün satıcı mağazaya'a gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur.

Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI' ya iade edilir.

Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez.

Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz.

Her türlü yazılım ve programlar, sarf malzemeleri (Çizgi taşı, İşaret Kalemi v. b) ve cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir.

Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder.Gerekli Durumlarda alıcı, mağaza (satıcı)'ya ulaşamaması durumunda, Orgu.com.tr ile iletişime geçerek gerekli destek alabilir.
Softomi