Sepet

300 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 30 TL indirim kuponu için "orgucomtr"

Örgü Çanta

Tükeniyor% 9
Örgü Çanta
Satıcı : Renklilmekler
En Geç 27-05-2024 Pazartesi kargoda
285,00 TL
260,00 TL
Vergiler Hariç: 260,00 TL
Etiketler: Örgü,Çanta

Örgü Çanta, özel tasarım ve el emeğiyle örülmüş, iki renkli ve çiçek aksesuarlı şık bir kol çantasıdır. Tığla penye ip kullanılarak hazırlanan bu benzersiz çanta, her detayında zarafeti ve özgünlüğü bir araya getirir.

Çantanın genişliği 26 cm, boyu ise 18 cm'dir, bu da günlük ihtiyaçlarınızı taşımak için ideal bir ölçüdür. Zarif çiçek aksesuarı, çantanın tasarımını tamamlar ve ona özel bir hava katar. Her bir örme detayı el emeği ile özenle yapılmıştır.

Bu tasarım çanta, stilinizi tamamlamak ve günlük yaşamınıza zarafet katmak için mükemmel bir seçenektir. Hemen sipariş verin ve bu güzel örgü çantayla şıklığınızı taçlandırın!

Ürün Özellikleri
CinsiyetKadın
İçerikPenye
RenkÇok Renkli

CAYMA(İADE) HAKKI;

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir.

Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde satıcı mağazaya’a faks, e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.

Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün satıcı mağazaya'a gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur.

Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI' ya iade edilir.

Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez.

Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz.

Her türlü yazılım ve programlar, sarf malzemeleri (Çizgi taşı, İşaret Kalemi v. b) ve cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir.

Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder.Gerekli Durumlarda alıcı, mağaza (satıcı)'ya ulaşamaması durumunda, Orgu.com.tr ile iletişime geçerek gerekli destek alabilir.
Softomi