Sepet

300 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 30 TL indirim kuponu için "orgucomtr"

Sevgi Dolu Amigurumi Kalp Anahtarlık

% 43
Sevgi Dolu Amigurumi Kalp Anahtarlık
Satıcı : Betüş örgü
En Geç 20-05-2024 Pazartesi kargoda
35,00 TL
20,00 TL
Vergiler Hariç: 20,00 TL

Alize Cotton Gold ile özel olarak örülen bu amigurumi kalp anahtarlık, yumuşacık dokusu ve sevgi dolu tasarımıyla öne çıkıyor. Bu şık anahtarlık, sevdiklerinize duygusal bir hediye sunmak için mükemmel bir seçenektir.

Her bir detayı özenle düşünülmüş olan bu anahtarlık, kaliteli malzemelerle örüldüğü için uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Alize Cotton Gold ipliği ile yapılan bu özel anahtarlık, sevgi ve özenle el yapımıdır. Şimdi sevdiklerinize özel bir hediye vermek veya kendi anahtarlık koleksiyonunuza şıklık katmak için bu amigurumi kalp anahtarlığı edinin.

Ürün Özellikleri
İçerikPamuk
RenkKırmızı

CAYMA(İADE) HAKKI;

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir.

Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde satıcı mağazaya’a faks, e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.

Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün satıcı mağazaya'a gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur.

Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI' ya iade edilir.

Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez.

Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz.

Her türlü yazılım ve programlar, sarf malzemeleri (Çizgi taşı, İşaret Kalemi v. b) ve cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir.

Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder.Gerekli Durumlarda alıcı, mağaza (satıcı)'ya ulaşamaması durumunda, Orgu.com.tr ile iletişime geçerek gerekli destek alabilir.
Softomi