Sepet

300 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 30 TL indirim kuponu için "orgucomtr"

Prenses Müslin Set

Tükeniyor% 7
Prenses Müslin Set
Satıcı : Turuncu Bebe
En Geç 23-05-2024 Perşembe kargoda
270,00 TL
250,00 TL
Vergiler Hariç: 250,00 TL

Prenses Müslin Set, küçük prensesinizin günlük yaşamında şıklığı ve konforu bir arada yaşaması için tasarlandı. Önlük, müslin örtü, ağız mendili, ter bezi ve omuz mendili içeren bu set, tek kat müslin ve pazen kumaşları kullanılarak özenle hazırlandı.

Set İçeriği:

  • • Müslin Örtü (100x100 cm): Büyük ölçüsü ile rahat kullanım sağlar.
  • • Prenses Temalı Önlük: Zarif tasarımı ile prensesler için özel.
  • • Ağız Mendili (25x25 cm): Küçük detaylarla süslenmiş, pratik kullanım.
  • • Ter Bezi (30x30 cm): Hassas cilde uygun, yüksek emicilik özelliği.
  • • Omuz Mendili (30x50 cm): Şık ve kullanışlı bir aksesuar.

Gönderilerimiz her zaman kullanıma uygun şık keselerde yapılarak size özel bir deneyim sunar. Küçük prensesinizin gününü renklendirmek ve konforlu hissetmesini sağlamak için bu özel seti keşfedin. Şimdi Prenses Müslin Set ile zarafeti yaşayın!

CAYMA(İADE) HAKKI;

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir.

Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde satıcı mağazaya’a faks, e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.

Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün satıcı mağazaya'a gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur.

Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI' ya iade edilir.

Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez.

Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz.

Her türlü yazılım ve programlar, sarf malzemeleri (Çizgi taşı, İşaret Kalemi v. b) ve cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir.

Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder.Gerekli Durumlarda alıcı, mağaza (satıcı)'ya ulaşamaması durumunda, Orgu.com.tr ile iletişime geçerek gerekli destek alabilir.
Softomi