Sepet

300 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 30 TL indirim kuponu için "orgucomtr"

Limon Müslin Set

Tükeniyor% 7
Limon Müslin Set
Satıcı : Turuncu Bebe
En Geç 22-05-2024 Çarşamba kargoda
270,00 TL
250,00 TL
Vergiler Hariç: 250,00 TL

Limon Müslin Set, bebeğinizin günlük ihtiyaçları için taze ve enerji dolu bir takımdır. Önlük, müslin örtü, ağız mendili, ter bezi ve omuz mendili içeren bu set, tek kat müslin ve pazen kumaşları kullanılarak özenle hazırlandı.

Set İçeriği:

  • • Müslin Örtü (100x100 cm): Bebeğinizin oyun ve dinlenme alanlarını renklendirir.
  • • Limon Temalı Önlük: Taze limon detaylarıyla bebeğinizin tarzını yansıtan özel bir tasarım.
  • • Ağız Mendili (25x25 cm): Bebeğinizin yemek zamanlarını daha temiz ve neşeli kılan detaylı bir aksesuar.
  • • Ter Bezi (30x30 cm): Bebeğinizin cilde uygunluğu ve konforu için özel olarak üretildi.
  • • Omuz Mendili (30x50 cm): Hem şık hem de fonksiyonel, bebeğinizin ihtiyaçlarına uygun.

Gönderilerimiz her zaman kullanıma uygun şık keselerde yapılarak, Limon Müslin Set'i bebeğiniz için özel bir hediye haline getiriyor. Şimdi, bebeğinizin gününü renklendirmek ve taze limon detayları eklemek için bu eşsiz seti keşfedin!

CAYMA(İADE) HAKKI;

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir.

Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde satıcı mağazaya’a faks, e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.

Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün satıcı mağazaya'a gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur.

Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI' ya iade edilir.

Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez.

Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz.

Her türlü yazılım ve programlar, sarf malzemeleri (Çizgi taşı, İşaret Kalemi v. b) ve cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir.

Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder.Gerekli Durumlarda alıcı, mağaza (satıcı)'ya ulaşamaması durumunda, Orgu.com.tr ile iletişime geçerek gerekli destek alabilir.
Softomi