Sepet

300 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 30 TL indirim kuponu için "orgucomtr"

Fırfırlı Elbise ve Şortlu Takım

Kargo Bedava
Fırfırlı Elbise ve Şortlu Takım
Satıcı : nobi
En Geç 23-05-2024 Perşembe kargoda
169,99 TL
Vergiler Hariç: 169,99 TL

Fırfırlı Elbise ve Şortlu Takım, Barbie bebeklerinizin gardırobunu güncellemek ve onlara şık bir görünüm kazandırmak için özel olarak tasarlanmıştır. Bu seçkin takım, fırfırlı elbise, çanta, beyaz şort, sarı bluz ve şapka içerir. Barbie bebek dahil değildir.

Zarif detaylar ve canlı renklerle tasarlanan bu takım, oyuncak Barbie bebeklerinizin günlük aktivitelerine veya özel günlerine şıklık katmak için ideal bir seçenektir. Oyun saatlerini daha eğlenceli hale getirmek ve hayal güçlerini canlandırmak için mükemmel bir tercih.

Lütfen unutmayın ki bu takım makinede yıkanamaz; ancak uzun süreli kullanım için elde yıkama önerilir. Fırfırlı Elbise ve Şortlu Takım ile Barbie bebek dünyasına renk ve stil katın. Şimdi sipariş verin ve günlük oyunlarınıza yeni bir anlam ekleyin. İyi günlerde kullanın!

CAYMA(İADE) HAKKI;

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir.

Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde satıcı mağazaya’a faks, e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.

Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün satıcı mağazaya'a gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur.

Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI' ya iade edilir.

Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez.

Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz.

Her türlü yazılım ve programlar, sarf malzemeleri (Çizgi taşı, İşaret Kalemi v. b) ve cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir.

Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder.Gerekli Durumlarda alıcı, mağaza (satıcı)'ya ulaşamaması durumunda, Orgu.com.tr ile iletişime geçerek gerekli destek alabilir.
Softomi