Sepet

300 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 30 TL indirim kuponu için "orgucomtr"

Doğal El Yapımı Çilek Anahtarlık

% 34
Doğal El Yapımı Çilek Anahtarlık
Satıcı : Hobim42
En Geç 01-06-2024 Cumartesi kargoda
14,90 TL
9,90 TL
Vergiler Hariç: 9,90 TL

Çilek Anahtarlık, doğal ve el yapımı bir tasarım sunarak günlük eşyalarınıza eğlenceli bir dokunuş katıyor. Bu özel anahtarlık, hobi projelerinizde, anahtarlığınızda veya çantanızın süslemesinde kullanmak için mükemmel bir seçenek.

Bu çok yönlü ürün, süsleme projelerinizde yaratıcılığınızı konuşturmanız için idealdir. İstediğiniz her alanda kullanılabilir ve özellikle hobi meraklıları için harika bir malzeme seçeneği sunar.

Çilek Anahtarlık, doğal malzemelerle yapılmış olup 3 cm genişliğinde ve 4 cm uzunluğundadır. Bu kompakt boyut, kullanım esnekliği sağlar ve farklı amaçlar için ideal bir seçenek sunar.

Toplu alımlarda özel indirimlerle, Çilek Anahtarlık ile günlük eşyalarınıza eğlenceli bir dokunuş ekleyin. Şimdi sipariş verin ve yaratıcılığınızı keşfedin!

CAYMA(İADE) HAKKI;

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir.

Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde satıcı mağazaya’a faks, e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.

Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün satıcı mağazaya'a gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur.

Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI' ya iade edilir.

Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez.

Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz.

Her türlü yazılım ve programlar, sarf malzemeleri (Çizgi taşı, İşaret Kalemi v. b) ve cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir.

Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder.Gerekli Durumlarda alıcı, mağaza (satıcı)'ya ulaşamaması durumunda, Orgu.com.tr ile iletişime geçerek gerekli destek alabilir.
Softomi