Sepet

300 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 30 TL indirim kuponu için "orgucomtr"

Sevimli Amigurumi Yılbaşı Bebeği

Sevimli Amigurumi Yılbaşı Bebeği
En Geç 24-05-2024 Cuma kargoda
950,00 TL
Vergiler Hariç: 950,00 TL

Yılbaşı coşkusunu evinize taşıyan özel bir dokunuş: Sevimli Amigurumi Yılbaşı Bebeği! Kaliteli pamuk ipliklerle örülerek hazırlanan bu benzersiz bebek, özel olarak tasarlanmış kilitli gözleri sayesinde uzun ömürlüdür; asla sökülme veya kopma olmaz.

Boncuk elyafla doldurulmuş olan bu sevimli bebeğin hijyenine de önem verildi. Bakteri üretimiyle ilgili endişeleri ortadan kaldırmak için özel olarak tasarlanmıştır. Ayrıca, pratik kullanım sağlamak adına kirlendiğinde rahatlıkla makinede 30 derecede yıkanabilir.

Sevimli Amigurumi Yılbaşı Bebeği, evinizde sıcak bir atmosfer yaratmak için mükemmel bir seçenek. Bu el yapımı ürün, sevdikleriniz için harika bir hediye veya ev dekorasyonunuz için eşsiz bir parça olabilir.

Yılbaşı coşkusunu sevdiklerinizle paylaşmak ve evinize neşe katmak için hemen şimdi Sevimli Amigurumi Yılbaşı Bebeği'ni sipariş edin!

CAYMA(İADE) HAKKI;

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir.

Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde satıcı mağazaya’a faks, e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.

Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün satıcı mağazaya'a gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur.

Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI' ya iade edilir.

Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez.

Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz.

Her türlü yazılım ve programlar, sarf malzemeleri (Çizgi taşı, İşaret Kalemi v. b) ve cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir.

Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder.Gerekli Durumlarda alıcı, mağaza (satıcı)'ya ulaşamaması durumunda, Orgu.com.tr ile iletişime geçerek gerekli destek alabilir.
Softomi