Sepet

300 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 30 TL indirim kuponu için "orgucomtr"

Sevimli Amigurumi Yılbaşı Ağacı Bebeği

Sevimli Amigurumi Yılbaşı Ağacı Bebeği
En Geç 23-05-2024 Perşembe kargoda
950,00 TL
Vergiler Hariç: 950,00 TL

Yılbaşı ruhunu evinize getirmek için özel olarak tasarlanan sevimli Amigurumi Yılbaşı Ağacı Bebeği ile tanışın! Bu benzersiz el yapımı bebek, yüksek kaliteli pamuk iplik kullanılarak örülmüştür ve kilitli gözleri sayesinde uzun ömürlüdür; asla sökülme veya kopma olmaz.

Boncuk elyafla doldurulmuş olan bu tatlı bebeğin hijyenine de önem verildi. Bakteri üretimiyle ilgili endişeleri ortadan kaldırmak için özel olarak tasarlanmıştır. Ayrıca, pratik kullanım sağlamak adına makinede 30 derecede yıkanabilir özelliği ile kolayca temizlenebilir.

Amigurumi Yılbaşı Ağacı Bebeği, sevdikleriniz için mükemmel bir hediye seçeneği olabilir veya evinizi yılbaşı coşkusuna daldırmak için harika bir dekoratif unsur ekleyebilir. Kaliteli malzemelerle özenle hazırlandığı için uzun süreli kullanım sunar.

Evinize sıcaklık ve neşe katmak için bu el yapımı Amigurumi Yılbaşı Ağacı Bebeği'ni hemen şimdi sipariş edin!

Ürün Özellikleri
RenkYeşil

CAYMA(İADE) HAKKI;

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir.

Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde satıcı mağazaya’a faks, e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.

Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün satıcı mağazaya'a gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur.

Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI' ya iade edilir.

Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez.

Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz.

Her türlü yazılım ve programlar, sarf malzemeleri (Çizgi taşı, İşaret Kalemi v. b) ve cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir.

Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder.Gerekli Durumlarda alıcı, mağaza (satıcı)'ya ulaşamaması durumunda, Orgu.com.tr ile iletişime geçerek gerekli destek alabilir.
Softomi