Sepet

300 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 30 TL indirim kuponu için "orgucomtr"

Neşeli Keçi - %100 Koton ve El Yapımı

Neşeli Keçi - %100 Koton ve El Yapımı
Satıcı : Sebos_Toys
En Geç 27-05-2024 Pazartesi kargoda
325,00 TL
Vergiler Hariç: 325,00 TL

Neşeli Keçi, doğal %100 koton iplik kullanılarak el emeği ile üretilmiş sevimli bir oyuncaktır. İç malzemesinde kullanılan boncuk elyaf, yumuşak bir dokunuş ve sağlıklı bir oyun deneyimi sunar.

Bu neşeli keçi, kilitli gözleri sayesinde güvenli bir oyun arkadaşıdır ve gözleri çocuğunuz tarafından kopartılamaz. Yıkanabilir özelliği ile temizliği kolaydır, böylece çocuğunuzun favori oyuncaklarından biri olabilir.

Dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü kullanım için uygundur. El emeği ve organik malzemelerle üretilen bu oyuncak, çocuğunuzun eğlenceli ve sağlıklı bir oyun deneyimi yaşamasını sağlar.

Farklı renk seçenekleri ve kişiye özel tasarım seçenekleri ile Neşeli Keçi, çocuğunuz için özel bir hediye veya oyun arkadaşı olabilir.

Ürün Özellikleri
İçerikPamuk
RenkBeyaz

CAYMA(İADE) HAKKI;

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir.

Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde satıcı mağazaya’a faks, e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.

Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün satıcı mağazaya'a gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur.

Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI' ya iade edilir.

Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez.

Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz.

Her türlü yazılım ve programlar, sarf malzemeleri (Çizgi taşı, İşaret Kalemi v. b) ve cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir.

Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder.Gerekli Durumlarda alıcı, mağaza (satıcı)'ya ulaşamaması durumunda, Orgu.com.tr ile iletişime geçerek gerekli destek alabilir.
Softomi