Sepet

300 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 30 TL indirim kuponu için "orgucomtr"

Zarif Kırmızı Nazar Boncuklu Makrome Duvar Süsü

Zarif Kırmızı Nazar Boncuklu Makrome Duvar Süsü
Satıcı : arz design home
En Geç 23-05-2024 Perşembe kargoda
499,90 TL
Vergiler Hariç: 499,90 TL
Evinizi ve ofisinizi olumlu enerjiyle dolduracak "Zarif Kırmızı Nazar Boncuklu Makrome Duvar Süsü" ile şıklığı ve koruyucu enerjiyi bir araya getirin. Kullanılan kaliteli malzemeler arasında doğal ağaç dalı, tahta boncuk ve özenle seçilmiş makrome ip bulunmaktadır.

Duvarınıza asıldığında etkileyici bir görünüm sunan bu duvar süsü, askı yerinden itibaren 72 cm uzunluğa ve 35 cm çapa sahiptir. Zarif kırmızı nazar boncuğu detayları, tasarımın içine pozitif enerji katarken, doğal malzemelerle birleşerek benzersiz bir estetik oluşturur.

Her bir detayı özenle düşünülerek hazırlanan bu duvar süsü, sizin ve sevdikleriniz için özel bir hediye veya dekoratif bir öğe olacaktır. İyi şans ve uğur getirmesi dileğiyle, evinizin atmosferine bu zarif dokunuşu katmak için şimdi sipariş verin!

CAYMA(İADE) HAKKI;

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir.

Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde satıcı mağazaya’a faks, e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.

Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün satıcı mağazaya'a gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur.

Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI' ya iade edilir.

Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez.

Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz.

Her türlü yazılım ve programlar, sarf malzemeleri (Çizgi taşı, İşaret Kalemi v. b) ve cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir.

Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder.Gerekli Durumlarda alıcı, mağaza (satıcı)'ya ulaşamaması durumunda, Orgu.com.tr ile iletişime geçerek gerekli destek alabilir.
Softomi