Sepet

300 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 30 TL indirim kuponu için "orgucomtr"

Uyku Arkadaşı Amigurumi Tavşan

Kargo Bedava
Uyku Arkadaşı Amigurumi Tavşan
Satıcı : Kuzenler_orgu
En Geç 28-05-2024 Salı kargoda
250,00 TL
Vergiler Hariç: 250,00 TL

Yumuşacık dokusu ve eğlenceli tasarımıyla Uyku Arkadaşı Amigurumi Tavşan, çocuklarınızın rüya dolu dünyasına eşlik etmek için burada! Krem ve kahve renkleriyle özel olarak tasarlanan bu 40 cm boyundaki amigurumi tavşan, uyku ve oyun zamanlarında en tatlı arkadaş olacak.

• Ürün Detayları:

  • -Boyut: 40 cm
  • -Kahve ve krem renkleriyle şık tasarım.
  • -Yumuşak dokusu ile çocukların cildine uygun.
  • -Uyku öncesi sarılması için ideal.
  • -Oyun zamanlarında keyifli bir arkadaştır.

• Öneriler:

  • -El yapımı amigurumi ile özel bir hediye seçeneği.
  • -Temizliği kolaydır, hafif nemli bir bezle silinebilir.
  • -Çocukların yaratıcılıklarını destekler.

Çocuklarınızın en özel anlarında yanında olacak Uyku Arkadaşı Amigurumi Tavşan, sevgi dolu bir hediye!

CAYMA(İADE) HAKKI;

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir.

Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde satıcı mağazaya’a faks, e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.

Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün satıcı mağazaya'a gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur.

Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI' ya iade edilir.

Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez.

Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz.

Her türlü yazılım ve programlar, sarf malzemeleri (Çizgi taşı, İşaret Kalemi v. b) ve cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir.

Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder.Gerekli Durumlarda alıcı, mağaza (satıcı)'ya ulaşamaması durumunda, Orgu.com.tr ile iletişime geçerek gerekli destek alabilir.
Softomi