Sepet

300 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 30 TL indirim kuponu için "orgucomtr"

Renkli Penye İp Örgü Düzenleyici Sepet Seti

Tükeniyor% 6
Renkli Penye İp Örgü Düzenleyici Sepet Seti
Satıcı : Renklilmekler
En Geç 30-05-2024 Perşembe kargoda
350,00 TL
330,00 TL
Vergiler Hariç: 330,00 TL

Ev düzeninizi şık bir şekilde sağlamak ve odalarınıza renk katmak için özel olarak tasarlanmış olan "Renkli Penye İp Örgü Düzenleyici Sepet Seti" ile tanışın. Bu ürün, 2 farklı renkteki penye ip kullanılarak örülmüştür, bu da ona hem dayanıklılık hem de görsel çekicilik katmaktadır.

Bebek odası veya çocuk odası gibi alanlarda kullanılabilen bu düzenleyici sepet seti, dağınıklığı ortadan kaldırmanın yanı sıra odaya enerji dolu renkler getirir. İhtiyacınıza uygun her alanda kullanılabilir ve odanızı düzenlemenin yanı sıra estetik bir atmosfer yaratır.

Kişiye özel tasarımlar için lütfen bizimle iletişime geçin. Sipariş vermek için hemen harekete geçin, bu set ile odanıza düzen ve renk katın!

Ürün Özellikleri
CinsiyetKadın
İçerikPenye
RenkBej

CAYMA(İADE) HAKKI;

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir.

Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde satıcı mağazaya’a faks, e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.

Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün satıcı mağazaya'a gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur.

Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI' ya iade edilir.

Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez.

Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz.

Her türlü yazılım ve programlar, sarf malzemeleri (Çizgi taşı, İşaret Kalemi v. b) ve cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir.

Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder.Gerekli Durumlarda alıcı, mağaza (satıcı)'ya ulaşamaması durumunda, Orgu.com.tr ile iletişime geçerek gerekli destek alabilir.
Softomi