Sepet

300 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 30 TL indirim kuponu için "orgucomtr"

Nar Çiçeği Renkli El Emeği Clutch Çanta

Kargo Bedava
Nar Çiçeği Renkli El Emeği Clutch Çanta
Satıcı : N&D
En Geç 20-05-2024 Pazartesi kargoda
219,90 TL
Vergiler Hariç: 219,90 TL

El emeği ile özel olarak hazırlanan Nar Çiçeği Renkli Clutch Çanta, zarafet ve şıklığı bir araya getiriyor. Temiz bir şekilde paketlenip size ulaştırılan bu sıfır ürün, fermuarlı tasarımı ile pratik kullanım sunuyor.

Ürün Özellikleri:

  • • El İşi Zarafet: Usta ellerden çıkan bu clutch çanta, özel bir el emeği ürünüdür.
  • • Temiz ve Paketlenmiş: Hijyenik bir şekilde paketlenir ve size sıfır ürün olarak ulaştırılır.
  • • Nar Çiçeği Rengi: Trend renklerden ilham alınarak tasarlanan nar çiçeği rengi ile şıklığınızı tamamlar.
  • • Fermuarlı Tasarım: Eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşımanızı sağlayan fermuar detayı.
  • • Her An Kullanıma Uygun: Gündüzden geceye her an şıklığınızı tamamlayacak ideal bir clutch çanta.

Bu nar çiçeği renkli clutch çanta, özel günlerde ve günlük kullanımda tarzınızı yansıtmanız için mükemmel bir seçenektir. Şimdi şıklık ve zarafetin tadını çıkarın!

CAYMA(İADE) HAKKI;

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir.

Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde satıcı mağazaya’a faks, e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.

Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün satıcı mağazaya'a gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur.

Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI' ya iade edilir.

Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez.

Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz.

Her türlü yazılım ve programlar, sarf malzemeleri (Çizgi taşı, İşaret Kalemi v. b) ve cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir.

Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder.Gerekli Durumlarda alıcı, mağaza (satıcı)'ya ulaşamaması durumunda, Orgu.com.tr ile iletişime geçerek gerekli destek alabilir.
Softomi