Sepet

300 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 30 TL indirim kuponu için "orgucomtr"

Makrome Yaprak Desen Duvar Süsü

Makrome Yaprak Desen Duvar Süsü
Satıcı : arz design home
En Geç 20-05-2024 Pazartesi kargoda
360,00 TL
Vergiler Hariç: 360,00 TL

Doğanın zarafetini evinize taşıyan "Geri Dönüşümlü Makrome Yaprak Duvar Süsü" ile mekanınıza benzersiz bir dokunuş katın. Bu dekoratif yaprak duvar süsü, ağaç dalı, geri dönüşümlü makrome ip ve tahta boncuk kullanılarak özenle tasarlandı.

 

Geri dönüştürülmüş malzemelerle üretilen bu makrome dekoratif yaprak, çevre dostu bir seçenek sunarken, doğal malzemelerin sıcaklığını ve estetiğini yaşam alanınıza getiriyor. Ölçüleri resimde belirtilmiştir, böylece duvarınıza mükemmel bir uyum sağlar.


Size ve sevdiklerinize özenle hazırlanan bu yaprak duvar süsü, evinize sadece dekoratif bir unsur değil, aynı zamanda doğayla uyum içinde duygu dolu bir atmosfer getiriyor. Evinizin duvarlarını özel kılın, şimdi sipariş verin!

CAYMA(İADE) HAKKI;

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir.

Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde satıcı mağazaya’a faks, e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.

Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün satıcı mağazaya'a gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur.

Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI' ya iade edilir.

Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez.

Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz.

Her türlü yazılım ve programlar, sarf malzemeleri (Çizgi taşı, İşaret Kalemi v. b) ve cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir.

Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder.Gerekli Durumlarda alıcı, mağaza (satıcı)'ya ulaşamaması durumunda, Orgu.com.tr ile iletişime geçerek gerekli destek alabilir.
Softomi