Sepet

300 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 30 TL indirim kuponu için "orgucomtr"

Lost in Time Şal

Tükeniyor% 15
Lost in Time Şal
Satıcı : Turuncu Bebe
En Geç 20-05-2024 Pazartesi kargoda
650,00 TL
550,00 TL
Vergiler Hariç: 550,00 TL

Lost in Time Şal, el örgüsü ve tığ işi ustalığıyla pamuk ip kullanılarak özenle örülmüş benzersiz bir şal koleksiyonudur. Her detayına aşkla dokunmuş bu şal, zarafetin ve şıklığın mükemmel bir ifadesidir.

Ürün Özellikleri:

  • • El Örgüsü ve Tığ İşi Ustalığı: Her bir detayı özenle işlenmiş el örgüsü ve tığ işiyle yapılmış.
  • • Pamuk İp: Doğal ve nefes alabilir pamuk ip kullanılarak üretilmiştir.
  • • Lost in Time Deseni: Bu özel şal, kendine has Lost in Time deseniyle dikkat çeker.
  • • Zarif ve Hafif: Şık tasarımına rağmen hafif yapısıyla rahat bir kullanım sunar.
  • • Her An Şıklık: Günlük kullanım veya özel günler için mükemmel bir aksesuar.

Bu Lost in Time Şal, tarzınıza zarafet ve özgünlük katacak. Her biri özenle örülen bu şal ile stilinizi tamamlayın. Kendiniz için ya da sevdikleriniz için unutulmaz bir hediye olarak düşünün. Şimdi stilinizi bulun ve bu şık şalı edinin!

CAYMA(İADE) HAKKI;

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir.

Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde satıcı mağazaya’a faks, e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.

Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün satıcı mağazaya'a gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur.

Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI' ya iade edilir.

Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez.

Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz.

Her türlü yazılım ve programlar, sarf malzemeleri (Çizgi taşı, İşaret Kalemi v. b) ve cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir.

Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder.Gerekli Durumlarda alıcı, mağaza (satıcı)'ya ulaşamaması durumunda, Orgu.com.tr ile iletişime geçerek gerekli destek alabilir.
Softomi