Sepet

300 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 30 TL indirim kuponu için "orgucomtr"

Hasır Çanta

Kargo Bedava
Tükeniyor% 20
Hasır Çanta
Satıcı : Azra Ecrin
En Geç 23-05-2024 Perşembe kargoda
250,00 TL
200,00 TL
Vergiler Hariç: 200,00 TL

Doğanın zarafetiyle buluşan şık ve kullanışlı bir aksesuar: Hasır Çanta! Bu çanta, özel olarak halat ve jüt ip ile örülerek tasarlanmıştır. Cüzdanınızdan telefonunuza kadar birçok malzemeyi rahatça taşıyabileceğiniz geniş bir iç hacme sahiptir.

Ürün Özellikleri:

  • • Doğal Malzemeler: Halat ve jüt ip, çantanın dayanıklılığını ve doğal güzelliğini artırır.
  • • Şık Tasarım: Doğallığıyla ön plana çıkan bu çanta, zarif bir şıklık sunar.
  • • Geniş İç Hacim: Cüzdanınız, telefonunuz ve günlük ihtiyaçlarınızı taşımanız için ideal bir boyuta sahiptir.
  • • Pratik ve Hafif: Günlük kullanıma uygun olan çanta, hafif yapısıyla taşıması kolaydır.

Bu Hasır Çanta ile doğanın dokunuşunu günlük yaşamınıza katın. Şıklığı ve fonksiyonu bir araya getiren bu çanta, hem doğal malzemelerle hem de zarif tasarımıyla dikkat çeker. Hemen şimdi doğaya yakın bir stil için bu çantayı keşfedin!

CAYMA(İADE) HAKKI;

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir.

Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde satıcı mağazaya’a faks, e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.

Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün satıcı mağazaya'a gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur.

Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI' ya iade edilir.

Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez.

Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz.

Her türlü yazılım ve programlar, sarf malzemeleri (Çizgi taşı, İşaret Kalemi v. b) ve cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir.

Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder.Gerekli Durumlarda alıcı, mağaza (satıcı)'ya ulaşamaması durumunda, Orgu.com.tr ile iletişime geçerek gerekli destek alabilir.
Softomi