Sepet

300 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 30 TL indirim kuponu için "orgucomtr"

El İşi Paspas

El İşi Paspas
Satıcı : Sevgi
En Geç 22-05-2024 Çarşamba kargoda
275,00 TL
Vergiler Hariç: 275,00 TL

Özel tasarım el işi paspas, %100 pamuk ip kullanılarak örülmüştür. 50x80 cm ebatlarıyla, hem şıklığı hem de pratik kullanımı bir araya getirir.

Yüksek kaliteli malzemelerle hazırlanan bu paspas, el emeği ile özel olarak tasarlanmıştır. Doğal ve dayanıklı pamuk ipi ile örülü olan paspas, sadece bir zemin örtüsü değil, aynı zamanda dekoratif bir detaydır.

Evinizin her köşesine zarif bir dokunuş katmak ve kaliteli malzemeden üretilmiş bir ürünle tanışmak için bu el işi paspası tercih edin. Şimdi, hem şık hem de fonksiyonel olan bu özel tasarım paspası evinizin her alanında kullanabilirsiniz.

CAYMA(İADE) HAKKI;

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir.

Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde satıcı mağazaya’a faks, e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.

Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün satıcı mağazaya'a gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur.

Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI' ya iade edilir.

Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez.

Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz.

Her türlü yazılım ve programlar, sarf malzemeleri (Çizgi taşı, İşaret Kalemi v. b) ve cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir.

Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder.Gerekli Durumlarda alıcı, mağaza (satıcı)'ya ulaşamaması durumunda, Orgu.com.tr ile iletişime geçerek gerekli destek alabilir.
Softomi