Sepet

300 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 30 TL indirim kuponu için "orgucomtr"

El Emeği Kapı Duvar Süsü

Tükeniyor% 13
El Emeği Kapı Duvar Süsü
Satıcı : Aylince
En Geç 27-05-2024 Pazartesi kargoda
135,00 TL
118,00 TL
Vergiler Hariç: 118,00 TL

Kapı Duvar Süsü, evinize ve yaşam alanlarınıza sıcaklık ve şıklık eklemek için özel olarak tasarlanmış el emeği bir üründür. Her model, özenle işlenmiş detaylarla evinizin duvarlarını, masalarınızı veya kapınızı süslemek için idealdir.

El emeği ile hazırlanan bu modeller, evinize özgü bir atmosfer katmak, iş yerinize veya yaşam alanınıza renk ve enerji getirmek için mükemmel bir seçenektir. Özgün tasarımlarımız, ev dekorasyonunuza kişisel bir dokunuş eklemenize yardımcı olacak.

Kapı Duvar Süsleri, evinizin güzellik ve sıcaklık dolu bir ortamını yaratmanın mükemmel bir yoludur. Kendi evinizi özel kılın veya sevdiklerinize unutulmaz bir hediye sunun. Şimdi sipariş verin ve yaşam alanlarınızı renklendirin!

CAYMA(İADE) HAKKI;

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir.

Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde satıcı mağazaya’a faks, e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.

Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün satıcı mağazaya'a gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur.

Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI' ya iade edilir.

Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez.

Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz.

Her türlü yazılım ve programlar, sarf malzemeleri (Çizgi taşı, İşaret Kalemi v. b) ve cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir.

Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder.Gerekli Durumlarda alıcı, mağaza (satıcı)'ya ulaşamaması durumunda, Orgu.com.tr ile iletişime geçerek gerekli destek alabilir.
Softomi