Sepet

300 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 30 TL indirim kuponu için "orgucomtr"

Doğal Bambu Kapı Çelengi ve Noel Baba

Doğal Bambu Kapı Çelengi ve Noel Baba
En Geç 20-05-2024 Pazartesi kargoda
500,00 TL
Vergiler Hariç: 500,00 TL

Evlerinize neşe ve sıcaklık getiren bir dokunuş: Yeni Yıl Bambu Kapı Çelengi ve sevimli Noel Baba! Bu özel çelenk, doğal bambu malzemeden özenle yapılmış olup, kapınıza ve evinize keyifli bir atmosfer katmak için tasarlanmıştır.

Özellikler:

  • • Doğal Bambu Malzeme: Çelenk, doğanın zarafetini yansıtan doğal bambudan üretilmiştir.
  • • Çelenk Çapı ve Noel Baba Boyutu: 30 cm çapındaki çelenk ve 15 cm boyundaki Noel Baba, kapınıza eşsiz bir görünüm kazandırır.
  • • İsteğe Göre Modeller: Farklı modeller üzerinde çalışılarak, sizin için özel tasarımlar oluşturabiliriz.
  • • Yılbaşı Büyüsü: Yeni yılın coşkusunu kapınıza getiren bu çelenk, aynı zamanda sevimli Noel Baba ile içeriğinizi tamamlar.

Bu doğal bambu kapı çelengi ve Noel Baba, evinize sıcaklık katarak yeni yılın büyüsünü yaşamanız için mükemmel bir seçenektir. Şimdi evinizi renklendirin ve bu özel ürünle yeni yıl coşkusunu karşılayın!

CAYMA(İADE) HAKKI;

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir.

Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde satıcı mağazaya’a faks, e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.

Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün satıcı mağazaya'a gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur.

Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI' ya iade edilir.

Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez.

Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz.

Her türlü yazılım ve programlar, sarf malzemeleri (Çizgi taşı, İşaret Kalemi v. b) ve cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir.

Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder.Gerekli Durumlarda alıcı, mağaza (satıcı)'ya ulaşamaması durumunda, Orgu.com.tr ile iletişime geçerek gerekli destek alabilir.
Softomi