Sepet

300 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 30 TL indirim kuponu için "orgucomtr"

Çiçekli Masa Örtüsü ve 6'lı Runner Supla Seti

Tükeniyor% 10
Çiçekli Masa Örtüsü ve 6'lı Runner Supla Seti
Satıcı : Supla Market
En Geç 15-07-2024 Pazartesi kargoda
500,00 TL
450,00 TL
Vergiler Hariç: 450,00 TL

Yemek masanıza zarif bir dokunuş katmak için tasarlanmış olan bu çiçekli masa örtüsü ve supla seti, yüksek kaliteli malzemelerle özenle üretilmiştir. Set, 6 adet supla ve 1 adet runner içermektedir. Suplalar, su geçirmez ve yüksek kaliteli pamuktan yapılmıştır, runner ise keten kumaş kullanılarak üretilmiş ve makinede yıkanabilir özelliktedir. Bu supla seti, yemek davetleri, özel günler ve günlük kullanım için idealdir. Farklı renk ve desen seçenekleri ile yemek masanıza uygun bir set seçebilirsiniz. Özellikler: Yüksek kaliteli pamuktan üretilmiştir Su geçirmez özelliktedir Makinede yıkanabilir

• Özellikler:

Yüksek kaliteli pamuktan üretilmiştir

- Su geçirmez özelliktedir

- Makinede yıkanabilir

- Farklı renk ve desen seçenekleri mevcuttur


• Faydalar:

- Yemek masanıza zarif bir dokunuş katar

- Su geçirmez özelliği sayesinde temizlenmesi kolaydır

- Makinede yıkanabilir, bakımı kolaydır

- Farklı renk ve desen seçenekleri ile kişiselleştirilebilir


• Kullanım: 

- Suplaları yemek masasının üzerine yerleştirin.

- Runner'ı suplaların üzerine düzgünce serin.

Yemeklerinizi servis edin ve şıklığın tadını çıkarın!"

Ürün Özellikleri
RenkÇok Renkli

CAYMA(İADE) HAKKI;

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir.

Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde satıcı mağazaya’a faks, e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.

Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün satıcı mağazaya'a gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur.

Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI' ya iade edilir.

Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez.

Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz.

Her türlü yazılım ve programlar, sarf malzemeleri (Çizgi taşı, İşaret Kalemi v. b) ve cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir.

Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder.Gerekli Durumlarda alıcı, mağaza (satıcı)'ya ulaşamaması durumunda, Orgu.com.tr ile iletişime geçerek gerekli destek alabilir.
Softomi