Sepet

300 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 30 TL indirim kuponu için "orgucomtr"

El Örgüsü Tığ İşi Penye İp Çanta

Tükeniyor% 7
El Örgüsü Tığ İşi Penye İp Çanta
Satıcı : Renklilmekler
En Geç 30-05-2024 Perşembe kargoda
285,00 TL
265,00 TL
Vergiler Hariç: 265,00 TL

Örgü Çantamız, ustaca el örgüsü ve tığla penye ip kullanılarak özel olarak hazırlanmış bir tasarım üründür. Bu benzersiz çanta, çiçek aksesuarıyla birlikte size veya sevdiklerinize özel bir zarafet sunar.

Her bir çanta el işçiliği ile örülmüş ve özel tasarım dokunuşlarla zenginleştirilmiştir. Üzerinde bulunan çiçek aksesuarı hediyemizdir ve çantanın zarifliğini tamamlar.

Eğer siz de şıklığı ve özgünlüğü bir arada arıyorsanız, bu örgü çanta tam size göre! İletişime geçerek size özel tasarım detaylarına karar verebilir ve bu güzel çantayı hemen sipariş edebilirsiniz. Kendinizi veya sevdiklerinizi özel hissettirin!

Ürün Özellikleri
CinsiyetKadın
İçerikPenye
RenkÇok Renkli

CAYMA(İADE) HAKKI;

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir.

Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde satıcı mağazaya’a faks, e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.

Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün satıcı mağazaya'a gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur.

Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI' ya iade edilir.

Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez.

Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz.

Her türlü yazılım ve programlar, sarf malzemeleri (Çizgi taşı, İşaret Kalemi v. b) ve cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir.

Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder.Gerekli Durumlarda alıcı, mağaza (satıcı)'ya ulaşamaması durumunda, Orgu.com.tr ile iletişime geçerek gerekli destek alabilir.
Softomi