Sepet

300 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 30 TL indirim kuponu için "orgucomtr"

Doğal El Yapımı Papatya Anahtarlık Taçlık

Doğal El Yapımı Papatya Anahtarlık Taçlık
Satıcı : Hobim42
En Geç 25-05-2024 Cumartesi kargoda
4,90 TL
Vergiler Hariç: 4,90 TL

Papatya Anahtarlık Taçlık, doğanın zarafetini taşıyan el yapımı bir güzellik sunar. Bu özel anahtarlık, hobi projelerinizde, anahtarlığınızda veya çantanızın süslemesinde kullanmak için benzersiz bir seçenek sunar.

Çeşitli kullanım alanlarına uygun olan bu anahtarlık, özellikle taç yapımında kullanılarak yaratıcılığınızı konuşturmanız için mükemmel bir malzeme sağlar. Süsleme projelerinizde ve istediğiniz her alanda özgün bir dokunuş katmak için tasarlandı.

Papatya Anahtarlık Taçlık, doğal malzemelerle yapılmış olup çok yönlü kullanım sağlar. Toplu alımlarda özel indirimlerle, bu benzersiz ürünle günlük yaşamınıza doğal bir zarafet ekleyin.

Şimdi Papatya Anahtarlık Taçlık ile kendi stilinizi yaratın. Siparişinizi verin ve yaratıcılığınızı özgür bırakın!

CAYMA(İADE) HAKKI;

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir.

Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde satıcı mağazaya’a faks, e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.

Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün satıcı mağazaya'a gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur.

Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI' ya iade edilir.

Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez.

Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz.

Her türlü yazılım ve programlar, sarf malzemeleri (Çizgi taşı, İşaret Kalemi v. b) ve cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir.

Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder.Gerekli Durumlarda alıcı, mağaza (satıcı)'ya ulaşamaması durumunda, Orgu.com.tr ile iletişime geçerek gerekli destek alabilir.
Softomi