Sepet

300 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 30 TL indirim kuponu için "orgucomtr"

Modern Tasarımlı Makrome Dekoratif Ayna

Modern Tasarımlı Makrome Dekoratif Ayna
Satıcı : arz design home
En Geç 27-05-2024 Pazartesi kargoda
360,00 TL
Vergiler Hariç: 360,00 TL

Ev veya ofis dekorasyonunuzu tamamlayacak estetik bir dokunuş arıyorsanız, "Modern Tasarımlı Makrome Dekoratif Ayna" tam size göre. Kaliteli malzemeler kullanılarak özenle hazırlanan bu dekoratif ayna, kasnak, ayna yüzeyi ve şık makrome ip detaylarıyla dikkat çekiyor.

İç çapı 24 cm ve dış çapı 45 cm olan bu makrome dekoratif ayna, zarif tasarımı ve kullanılan malzemelerin kalitesiyle öne çıkıyor. İsterseniz ölçü ve renk seçeneklerini belirleyerek kişiselleştirebilirsiniz. Özel ölçüler için fiyatlandırma farklılık gösterebilir; bu konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sadece dekoratif bir öğe olmanın ötesinde, bu ayna aynı zamanda iyi şans ve uğur getirmesi dileğiyle tasarlanmıştır. Ev ve ofis dekorasyonunuza zarafet ve modernliği bir araya getiren bu özel ayna ile mekanınıza özgün bir atmosfer katın. Şimdi istediğiniz ölçü ve renk seçenekleriyle sipariş verin!

CAYMA(İADE) HAKKI;

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir.

Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde satıcı mağazaya’a faks, e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.

Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün satıcı mağazaya'a gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur.

Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI' ya iade edilir.

Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez.

Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz.

Her türlü yazılım ve programlar, sarf malzemeleri (Çizgi taşı, İşaret Kalemi v. b) ve cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir.

Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder.Gerekli Durumlarda alıcı, mağaza (satıcı)'ya ulaşamaması durumunda, Orgu.com.tr ile iletişime geçerek gerekli destek alabilir.
Softomi