Sepet

300 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 30 TL indirim kuponu için "orgucomtr"

Modern Makrome Duvar Süsü - Starline

Modern Makrome Duvar Süsü - Starline
Satıcı : arz design home
En Geç 22-05-2024 Çarşamba kargoda
799,90 TL
Vergiler Hariç: 799,90 TL

Yaratıcı ve zarif tasarımıyla öne çıkan "Modern Makrome Duvar Süsü - Yıldız Hatları," iç mekanlarınıza benzersiz bir atmosfer katıyor. İç çapı 24 cm olan bu duvar süsü, 108 cm uzunluğu ve 45 cm genişliğiyle dikkat çekici bir dekorasyon öğesi sunuyor. Ayrıca, püskül dahil toplam uzunluğu 67 cm'ye ulaşıyor.

Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen bu ürün, dayanıklı kasnak, özel seçilmiş makrome ip ve şık tahta boncuklardan oluşuyor. Sadece dekoratif bir öğe olmanın ötesinde, bu duvar süsü sizin ve sevdikleriniz için özel bir tasarım sunuyor.

Ev ya da ofis dekorasyonunuzu tamamlamak için ideal olan bu makrome duvar süsü, zarafeti ve modernliği bir araya getirirken, aynı zamanda size iyi şans ve uğur getirmesi dileğiyle tasarlanmıştır. Estetik detaylarıyla mekanınıza benzersiz bir dokunuş katmak için şimdi sipariş verin!

CAYMA(İADE) HAKKI;

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir.

Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde satıcı mağazaya’a faks, e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.

Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün satıcı mağazaya'a gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur.

Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI' ya iade edilir.

Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez.

Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz.

Her türlü yazılım ve programlar, sarf malzemeleri (Çizgi taşı, İşaret Kalemi v. b) ve cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir.

Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder.Gerekli Durumlarda alıcı, mağaza (satıcı)'ya ulaşamaması durumunda, Orgu.com.tr ile iletişime geçerek gerekli destek alabilir.
Softomi