Sepet

300 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 30 TL indirim kuponu için "orgucomtr"

Büzgülü Çanta - Makrome İpten El Yapımı

Tükeniyor% 10
Büzgülü Çanta - Makrome İpten El Yapımı
Satıcı : sevalce_hobi
En Geç 22-05-2024 Çarşamba kargoda
500,00 TL
450,00 TL
Vergiler Hariç: 450,00 TL

Büzgülü Çantamız, polyester makrome ipten özenle örülerek tasarlanmıştır. İç kısmında bulunan cepli astarı, kullanışlılığına pratik bir katkı sunarken, çantanın büzgülü detayı ise şıklığınızı tamamlayan bir özel dokunuş sunar.

Bu çanta, rengi ve modeliyle büyük bir özenle hazırlanmıştır. Her detay, kullanıcısına zarafeti ve pratikliği bir arada sunmayı amaçlar. Büzgülü çanta ile günlük yaşamınızda stilinizi ve rahatlığınızı birleştirin.

Şıklığınızı tamamlayan bu özel çanta ile dilediğiniz her an tarzınızı yansıtın. Hemen sipariş verin ve benzersiz tasarımın keyfini çıkarın!

CAYMA(İADE) HAKKI;

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir.

Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde satıcı mağazaya’a faks, e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.

Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün satıcı mağazaya'a gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur.

Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI' ya iade edilir.

Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez.

Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz.

Her türlü yazılım ve programlar, sarf malzemeleri (Çizgi taşı, İşaret Kalemi v. b) ve cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir.

Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder.Gerekli Durumlarda alıcı, mağaza (satıcı)'ya ulaşamaması durumunda, Orgu.com.tr ile iletişime geçerek gerekli destek alabilir.
Softomi