Sepet

300 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 30 TL indirim kuponu için "orgucomtr"

Sevimli Araba Figürlü Bebek Battaniyesi

Sevimli Araba Figürlü Bebek Battaniyesi
En Geç 23-05-2024 Perşembe kargoda
1.300,00 TL
Vergiler Hariç: 1.300,00 TL

Sıcacık ve özenle tasarlanmış araba figürlü bebek battaniyesi ile miniklerinizi sarın! Bu özel battaniye, 95x110 cm ebatlarıyla bebeğinizin rahatlığı için idealdir. Şirin araba desenleriyle süslenmiş bu battaniye, hem güvenli hem de şık bir seçenektir.

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan bu bebek battaniyesi, nazik dokusuyla bebeğinizin hassas cildine zarar vermez. Sadece bir battaniye değil, aynı zamanda odasını güzelleştiren sevimli bir dekoratif öğe. Bebeklerin huzurlu uykularına eşlik etmek ve onları sıcacık tutmak için ideal bir tercih!

CAYMA(İADE) HAKKI;

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir.

Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde satıcı mağazaya’a faks, e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.

Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün satıcı mağazaya'a gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur.

Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI' ya iade edilir.

Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez.

Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz.

Her türlü yazılım ve programlar, sarf malzemeleri (Çizgi taşı, İşaret Kalemi v. b) ve cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir.

Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder.Gerekli Durumlarda alıcı, mağaza (satıcı)'ya ulaşamaması durumunda, Orgu.com.tr ile iletişime geçerek gerekli destek alabilir.
Softomi