Sepet

300 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 30 TL indirim kuponu için "orgucomtr"

Ayıcıklı El Örgüsü Çocuk Patik

Ayıcıklı El Örgüsü Çocuk Patik
En Geç 10-06-2024 Pazartesi kargoda
200,00 TL
Vergiler Hariç: 200,00 TL

Mevcut Seçenekler:

Sevimli ayıcıkların eşliğinde soğuk kış günlerinde çocuğunuzun ayakları sıcacık! Ayıcıklı Çocuk Patik, özel keçe tabanı, el örgüsü detayları ve kaliteli malzemeleriyle çocuğunuzun rahatlığını ve şıklığını düşündü.

Ürün Özellikleri:

  • • Sevimli Ayıcıklı Tasarım: Çocuğunuzun favori hayvanlarıyla şenlenmiş eğlenceli bir tasarım.
  • • Keçe Taban: Sıcaklığı muhafaza eden ve rahat bir yürüyüş sağlayan keçe taban.
  • • El Örgüsü Detaylar: Her biri özenle el örgüsü ile hazırlanmış kaliteli patik.
  • • Dayanıklı ve Sağlam: Aktif çocukların oyunlarına dayanacak sağlam ve kaliteli malzemeler.
  • • Çocuk Ayaklarına Uygun: Rahat hareket etmeleri için özel olarak çocuk ayaklarına uygun tasarım.

Bu ayıcıklı çocuk patik, hem şık hem de pratik. Soğuk havalarda çocuğunuzun ayaklarını sıcacık tutarken stilini tamamlamak için mükemmel bir seçenek. Şimdi çocuğunuzun keyfini çıkarın ve ona özel bu patiği edinin!

CAYMA(İADE) HAKKI;

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir.

Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde satıcı mağazaya’a faks, e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.

Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün satıcı mağazaya'a gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur.

Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI' ya iade edilir.

Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez.

Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz.

Her türlü yazılım ve programlar, sarf malzemeleri (Çizgi taşı, İşaret Kalemi v. b) ve cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir.

Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder.Gerekli Durumlarda alıcı, mağaza (satıcı)'ya ulaşamaması durumunda, Orgu.com.tr ile iletişime geçerek gerekli destek alabilir.
Softomi