Sepet

300 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 30 TL indirim kuponu için "orgucomtr"

Yumuşak ve Renkli Bebek Oyun Minderi Seti

Kargo Bedava
Yumuşak ve Renkli Bebek Oyun Minderi Seti
Satıcı : Renkli dünyam
En Geç 21-05-2024 Salı kargoda
540,00 TL
Vergiler Hariç: 540,00 TL

Bebeklerimizin konforu ve güvenliği düşünülerek özel olarak tasarlanan bu oyun minderi seti, yumuşak ve sağlıklı %100 pamuklu kumaşlardan üretilmiştir. İç kısmında bulunan elyaf dolgu, bebeğinizin rahat etmesini sağlar. Sarı renkteki oyun minderi, bebeklerin ilgisini çekecek canlı renkleriyle dikkat çeker.

Set, ekstra konfor sunan güneş yastığı ile tamamlanmıştır. Yastık 42 cm genişliğinde ve 25 cm boyundadır. Oyun minderi ise geniş bir alana yayılarak 90x90 cm ölçülerindedir.

Bu oyun minderi seti, bebeğinizin oyun zamanlarını daha keyifli ve güvenli hale getirmek için ideal bir seçenektir.

CAYMA(İADE) HAKKI;

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir.

Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde satıcı mağazaya’a faks, e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.

Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün satıcı mağazaya'a gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur.

Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI' ya iade edilir.

Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez.

Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz.

Her türlü yazılım ve programlar, sarf malzemeleri (Çizgi taşı, İşaret Kalemi v. b) ve cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir.

Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder.Gerekli Durumlarda alıcı, mağaza (satıcı)'ya ulaşamaması durumunda, Orgu.com.tr ile iletişime geçerek gerekli destek alabilir.
Softomi