Sepet

300 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 30 TL indirim kuponu için "orgucomtr"

Sevimli Bulut Anahtarlık

Tükeniyor% 17
Sevimli Bulut Anahtarlık
Satıcı : Betüş örgü
En Geç 27-05-2024 Pazartesi kargoda
30,00 TL
25,00 TL
Vergiler Hariç: 25,00 TL

Sevgiyle örülen rengarenk bulut anahtarlık, gününüzü renklendirmek ve anahtarlarınıza sevimli bir dokunuş katmak için ideal bir seçenektir. Yumuşak dokusu ve canlı renkleriyle dikkat çeken bu anahtarlık, el emeği ile özel olarak tasarlanmıştır.

Her detayı özenle düşünülmüş bulut anahtarlık, sadece pratik bir aksesuar olmanın ötesinde, sevimliliği ile de öne çıkar. Anahtarlarınıza eşlik ederken, çantanızı veya cüzdanınızı süsleyerek stilinizi tamamlar.

Bulut anahtarlık, sevdiklerinize hediye olarak da mükemmel bir tercihtir. Renkli ve sevimli tasarımıyla her yaştan insanın hoşuna gidecek olan bu anahtarlık, günlük yaşamınıza pozitif bir enerji katmak için bekliyor. Şimdi sevimli bulut anahtarlığınızı sipariş verin ve günlük yaşamınıza neşe katın!

Ürün Özellikleri
CinsiyetUnisex
İçerikPamuk
RenkGri

CAYMA(İADE) HAKKI;

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir.

Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde satıcı mağazaya’a faks, e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.

Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün satıcı mağazaya'a gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur.

Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI' ya iade edilir.

Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez.

Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz.

Her türlü yazılım ve programlar, sarf malzemeleri (Çizgi taşı, İşaret Kalemi v. b) ve cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir.

Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder.Gerekli Durumlarda alıcı, mağaza (satıcı)'ya ulaşamaması durumunda, Orgu.com.tr ile iletişime geçerek gerekli destek alabilir.
Softomi