Sepet

300 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 30 TL indirim kuponu için "orgucomtr"

Doğal El Yapımı Amigurumi Yonca Anahtarlık

Doğal El Yapımı Amigurumi Yonca Anahtarlık
Satıcı : Hobim42
En Geç 01-06-2024 Cumartesi kargoda
15,00 TL
Vergiler Hariç: 15,00 TL

Amigurumi Yonca Anahtarlık ile şans ve zarafeti günlük yaşamınıza taşıyın! El emeği ve özenle hazırlanan bu doğal anahtarlık, hobi projelerinizde, anahtarlarınızda veya çantanızın süslemesinde kullanabileceğiniz zarif bir seçenektir.

Yonca temalı bu özel anahtarlık, süsleme projelerinizde yaratıcılığınızı konuşturmanız ve günlük yaşamınıza şıklık katmanız için mükemmel bir fırsat sunar. Doğal malzemelerle üretilen bu özel ürün, istediğiniz her alanda kullanılabilecek benzersiz bir aksesuar olarak dikkat çeker.

Toplu alımlarda özel indirimlerle, Amigurumi Yonca Anahtarlık ile sevdiklerinize veya kendinize özel bir hediye sunun. Şimdi sipariş verin ve doğanın güzelliklerini günlük yaşamınıza ekleyin!

CAYMA(İADE) HAKKI;

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir.

Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde satıcı mağazaya’a faks, e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.

Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün satıcı mağazaya'a gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur.

Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI' ya iade edilir.

Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez.

Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz.

Her türlü yazılım ve programlar, sarf malzemeleri (Çizgi taşı, İşaret Kalemi v. b) ve cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir.

Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder.Gerekli Durumlarda alıcı, mağaza (satıcı)'ya ulaşamaması durumunda, Orgu.com.tr ile iletişime geçerek gerekli destek alabilir.
Softomi